Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MOC EMPATII - bezpłatne warsztaty dla rodziców i wychowawców.

MOC EMPATII - logo

W listopadzie rusza autorski program warsztatów dla rodziców i wychowawców i współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach
programu "Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje MOC EMPATII.

Rodzice i pedagodzy z ośmiu wybranych placówek z Zielonej Góry i okolic wezmą udział w wyjątkowych bezpłatnych spotkaniach z psychologiem i coachem.
Projekt obejmuje zakres tematyczny z obszarów rozwoju emocjonalnegodzieci, rozwoju mózgu, zarządzania emocjami, rozumienia i uwzględniania potrzeb.
Uczestnicy na warsztatach zdobędą narzędzia do transformacji konfliktu we współdziałanie, nauczą się stawiania i realizacji celów rodzicielskich opartych o potrzeby.

W projekcie może wziąć udział 10 rodziców dzieci w wieku 3-6 lat i 2 pedagogów z każdej placówki.
Zgłoszenia można dokonać poprzez maila zwrotnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pierwsze spotkania odbędą się w Szkole Podstawowej w Droszkowie koło Zielonej Góry 20, 26 i 28-go listopada.

logo fdn